Loading...

80’lerin sonu, belirsiz bir kasabada. Sara (Carla Campra) kasabaya yeni gelmiştir ve o kapalı alanda yerini bulamaz. En iyi arkadaşı Rebbe (Aina Quiñones), çok daha dışa dönük. Bir gece bir diskoya giderler, uyuşturucu alırlar ve eve dönüş yolculuğu sırasında cemaat giymiş bir bebek bulurlar. O andan itibaren kabus başlayacak.

Clouds d0OdD1I8qAfETvE9Rp9Voq7R8LR

Bir gencin yaşamı, kendisine ender görülen bir kemik kanseri teşhisi konulması ile alt üst olur. Yaşamış olduğu şoku atlatmasının peşinden genç, hayatta azca kalan zamanını kıymetli bir halde geçirmeye karar verir. Bu süreçte genç başkalarına esin olmanın yolunu bulur * İnsanın burnunun direğini sızlatan biçim bir film. Bazen neşeli, ara sıra esprili fakat genel anlamda

Chucky

Chucky izle Bir banliyödeki bahçe satışında eski bir Chucky bebeği ortaya çıktıktan sonra, bir dizi korkunç cinayet kasabanın ikiyüzlülüklerini ve sırlarını ortaya çıkarmaya başlayınca huzurlu bir Amerikan kasabası kaosa sürüklenir.

Cosmic Sin Kozmik Günah

Cosmic Sin Kozmik Günah Full Hd İzle Cosmic Sin , Edward Drake tarafınca yönetilen, Bruce Willis ve Frank Grillo’nun başrollerini paylaştığıyeni bir Amerikan bilim kurgu filmidir. 2524 senesinde, insanoğlu dış gezegenleri kolonileştirmeye başladıktan dört yüzyıl sonrasında, emekli General James Ford, düşman bir uzaylı filosunun uzak bir gezegendeki askerlere saldırması üzerine tekrardan hizmete çağrılır. Ford ve

Coming 2 America amerika geliyor 2

Coming 2 America ABD Geliyor 2 Full Hd İzle Prens Akeem Joffer, ABD’da asla tanımadığı bir oğlu bulunduğunu keşfettiğinde Zamunda Kralı olmaya hazırlanıyor – Lavelle isminde, sokak meraklısı Queens yerlisi. Kraliyet babasının ölmekte olan bu oğlunu veliaht prens olarak yetiştirme isteğini onurlandıran Akeem ve Semmi bir kez daha ABD’ya doğru yola çıktı.